Buradasınız : DUYURULAR

Makale Yazım Workshopu

Makale Yazım Workshopu - ELSA İstanbul olarak geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan medeni hukuk duayeni, değerli hocamız Prof. Dr. Mustafa Dural adına düzenlediğimiz Makale Yarışması'nın kapsamındaki

ELSA İstanbul olarak geçtiğimiz yıl aramızdan ayrılan medeni hukuk duayeni, değerli hocamız Prof. Dr. Mustafa Dural adına düzenlediğimiz Makale Yarışması'nın kapsamındaki "Makale Yazımı Workshop"u ile karşınızdayız! Workshopumuzu 17 Aralık saat 10.30 ve 14.00 arasında Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü D Blok Sinema A Salonunda gerçekleştireceğiz.

Hukuk fakültesi öğrencilerinin kendilerini akademik alanda ileriye taşımalarına aracı olmayı ve onlara bu alanda fırsatlar sunabilmeyi amaçladığımız bu yarışmada makale yazımının nasıl olacağına ilişkin bu workshop yarışmacıların yanı sıra ELSA İstanbul üyelerinin de katılımına açılmıştır.

Ayrıca workshopa katılım sağlayacak olan üyelerimize 17 Aralık workshop gününden itibaren 18 Aralık Pazar 20.00'ye kadar olan sürede makale yarışmamıza başvurma imkanı tanınacaktır.

Makale yarışması yarışmacılarının e-posta yoluyla kendilerine gönderilmiş olan kayıt bağlantısında workshopa katılım durumlarını bildirmişler ise ayrıca başvurmalarına gerek olmayıp, gerekli kaydı da yalnızca kendilerine gönderilen e-postadaki bağlantıdan yapmaları gerekmektedir.

Hukuki yazım alanında kendilerini geliştirmek isteyen hukuk fakültesi öğrencilerine akademik yayım hayatında bir kapı aralamayı hedefleyerek çıktığımız bu yolda, özellikle tez yazım aşamasında olan veya akademik bir makale yazım sürecine ilgisi olan tüm üyelerimizin başvurularını bekliyoruz!

Başvuru Formu: https://goo.gl/forms/bhINkAnbHYexaRYh2

Takipte Kalın, ELSAyla Kalın!